1b

Poznaj ActivPanel

Promethean ActivPanel to linia monitorów interaktywnych zaprojektowanych z myślą o równoczesnej współpracy nawet dziesięciu osób: nauczyciela i uczniów. Monitory o rozdzielczości Full HD i Ultra HD gwarantują krystaliczny obraz, wierność barw i ostrość każdego szczegółu. Wspierane wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem Promethean ActivInspire i ClassFlow monitory ActivPanel, stanowią potężną platformę dostarczającą interaktywne, multimedialne możliwości gotowe do wykorzystania podczas lekcji.

Właściwości monitorów

 • null
  Rozmiary wyświetlacza:
  55”, 65” i 70” Full HD oraz 84” Ultra HD
 • null
  Możliwość montażu ściennego lub na podstawie jezdnej
 • null
  Bezproblemową interakcję nawet dziesięciu użytkowników zapewnia dziesięć punktów dotyku
 • null
  Technologia ActivGlideTM – powierzchnia monitora pokryta 4 mm szkłem trawionym kwasem, które eliminuje refleksy, minimalizuje widoczność odcisków palców, zmęczenie oczu oraz podnosi jakość widzenia
 • null
  Doskonała widoczność z każdego miejsca w klasie, dzięki szerokiemu, 178° kątowi widzenia
 • null
  Wbudowane, mocne głośniki przednie zapewniają doskonałe wypełnienie dźwiękiem całego pomieszczenia
 • null
  Różnorodność portów: HDMI, VGA, USB, OPS
 • null
  Wysoka jakość komponentów gwarantuje żywotność każdego monitora aż do 50 000 godzin pracy, co oznacza ponad 11 lat pracy codziennym użytkowaniu monitora przez 12 godzin.
 • null
  Monitory objęte są trzyletnią gwarancją z możliwością rozszerzenia na kolejne dwa lata

Najważniejsza jest współpraca

Monitory interaktywne ActivPanel zostały stworzone, by umożliwić naukę opartą na równoczesnej pracy i współpracy uczestników. Uczniowie na każdym szczeblu edukacji, mogą dzielić się pomysłami, rozwiązywać problemy w oparciu o pracę grupową, przetwarzać obrazy i edytować cyfrowe treści. Wysoka rozdzielczość HD w połączeniu z niespotykaną płynnością i czułością wyświetlacza, powoduje że praca z urządzeniem staje się niezwykłym doświadczeniem dla każdego ucznia.

activepanel-wspolpraca2
null

Elegancka, smukła konstrukcja zapewnia optymalne wykorzystanie powierzchni ekranu, a odpowiednio zakrzywiona płaszczyzna wygodną pracę dla osób prawo i leworęcznych.

null

ActivPanel ułatwia połączenie komputerów i innych urządzeń z monitorem, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

null

Funkcjonalność monitora ActivPanel można porównać do urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon. Obsługa jest niezwykle intuicyjna i nie powinna sprawiać użytkownikom trudności.

null

Zaawansowana technologia podczerwieni zapewnia użytkownikom monitorów niezwykle płynną pracę ekranu dotykowego i najwyższą precyzję pisania i rysowania.

AP-Technical-Overview

Dopasuj rozmiar

Monitory interaktywne ActivPanel zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników. Promethean oferuje monitory dostępne w rozmiarach 55″, 65”, 70” i 84″, by sprostać wymaganiom każdej klasy i sali.

Doskonały obraz i dźwięk

ActivPanel zapewnia wysoką widoczność oraz krystalicznie czysty obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Wszystkie modele posiadają wbudowany wzmacniacz i wysokiej jakości głośniki dostarczające dźwięk do całego pomieszczenia.

bar2-bg

Oglądaj tylko w jakości HD

Innowacyjny design, starannie wybrane komponenty i wysoka jakość konstrukcji, w tym stalowa obudowa i aktywny system chłodzenia dla lepszego odprowadzania ciepła, powodują że spodziewana żywotność każdego monitora wynosi aż do 50 000 godzin, co oznacza ponad 11 lat pracy przy codziennym użytkowaniu monitora przez 12 godzin. Ponadto Promethean zapewnia swoim produktom kompleksową gwarancję.

Pomocne oprogramowanie ActivInspire i CLASSFLOWTM

oprogramowanie_promethean

ActivInspire

Wielokrotnie nagradzana aplikacja ActivInspire Professional zapewnia użytkownikom narzędzia niezbędne do przygotowania i dostarczania interaktywnych i atrakcyjnych treści do wykorzystania podczas lekcji. Dzięki aplikacji nauczyciel łatwo eksponuje treści w formie prezentacji multimedialnej, jak również pracuje na innych dokumentach i aplikacjach (m.in. Adobe PDF, Adobe Flash, Microsoft Power Point). Dzięki społeczności internetowej Promethean Planet, w ramach oprogramowania ActivInspire, istnieje możliwość bezpłatnego pobrania ponad 90 000 zasobów przydatnych do tworzenia ciekawych, interaktywnych lekcji. Wśród nich znajdują się m.in. zdjęcia, obrazki, filmy wideo, gry etc.

ActivInpire Professional dołączony jest do monitorów ActivPanel w formie wieczystej licencji dla pięciu urządzeń (komputery PC, notebooki, tablety)

CLASSFLOWTM

Aplikacja pozwalająca na angażowanie wszystkich uczniów w zajęcia poprzez wykorzystanie urządzeń mobilnych, komputerów i monitora interaktywnego. Aplikacja pozwala na przesyłanie materiałów z monitora na urządzenia  każdego ucznia i odwrotnie. Dzięki aplikacji istnieje możliwość zadawania pytań, przeprowadzania testów wiedzy oraz zlecania zadań do kreatywnego opracowania, a następnie omówienie na forum wyników pracy poszczególnych uczniów lub całej grupy.

null

Bett Awards

największe na świecie targi nowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie edukacji
null

Worddidac Awards

międzynarodowe wyróżnienia przyznawane przez Worlsdidac dla rozwiązań edukacyjnych
null

Global Educational Supplies & Solutions

Nagroda przyznana na targach w Dubaju
null

ISTE Awards

nagrody przyznawane przez International Society for Technology in Education
null

Tech & Learning

Nagrody magazynu
null

AV News

Nagrody magazynu

Specyfikacja techniczna

 • null
  Format obrazu: 16:9
 • null
  Rozdzielczość: Full-HD 1080p (1920 x 1080)
 • null
  Rodzaj ekranu: LED TV (55″)
 • null
  Współczynnik kontrastu: 1400:1
 • null
  Rozmiar monitora: 55″
 • null
  Kąt widzenia: do 178°
 • null
  Powierzchnia monitora: hartowane szkło ActivGlide o grubości 4mm
 • null
  Wymiary całkowite: 1290mm x 782mm x 75mm
 • null
  Sposób montażu: uchwyty do montażu naściennego w zestawie, opcjonalnie – montaż na podstawie jezdnej
 • null
  Technologia digitalizacji: podczerwień
 • null
  Podłączenie do komputera: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
 • null
  Zintegrowane głośniki: 2 x 10W
 • null
  OPS: 1 wejście
 • null
  Informacje dodatkowe: pilot, instrukcja użytkowania, kabel VGA,   kabel HDMI, kabel audio 3,5 mm, 2x bezbateryjne pióro   elektroniczne, 1x aktywne pióro elektroniczne
 • null
  Obsługiwane systemy: Windows 7, Windows 8, Windows 10,   Mac OS X, Chromebook OS, Linux
 • null
  Certyfikaty: CE, FCC, CB, CCC, CN, NZ, CA, UL/CUL US
 • null
  Gwarancja: 3 lata

Monitory interaktywne 55″ dostępne w ograniczonej ilości – zapraszamy do zakupu

8.805,57 PLN BRUTTO

7 159 PLN
*cena BRUTTO przy 0% stawce VAT dla jednostek oświatowych.
Sprawdź jakie warunki musisz spełnić.

Skontaktuj się ze specjalistą

Zapraszamy do kontaktu

Robert Szymera
Mail: info@edumarket.pl
Tel. +48 71 35 88 009

integrit_logo_horizontal

Copyright © 2016